Каталог
Пошук
Голосування
Версія для друку Версія для друку

Всесвітня Історія. Новітня Історія (1939-2003 р.) 11 клас ДП

 
 
Голосів: 15
Оцінити
49,00 грн.
Вага продукту: 0.1 kg
Кіль-ть:  

Цей електронний підручник перший із серії навчальних підручників з історії для середньої школи, випущений на компакт-дисках компанією «Дієз-продукт». В електронному підручнику мультимедійними засобами висвітлено всесвітню історію новітньої доби – часу від 1939 (початок Другої світової війни) до сьогодення.

Новітня історія – найскладніший, найсуперечливіший в оцінках, але водночас і найцікавіший, найдинамічніший відтинок історії людства. Бо він найближчий до нас у часі, і нам надто складно оцінювати ті чи ті історичні події об’єктивно. Хоча навряд чи можна шукати об’єктивності в історії взагалі, не залежно від періоду, який вона вивчає...

Втім, повернімось до нашого диску. Звичний багатьом сотням поколінь учнів паперовий підручник іще досить довго посідатиме почесне місце на полицях шкільних бібліотек і в портфелях школярів. Але часи змінюються, хочеться новенького й цікавенького. Безліч комп’ютерних ігор на будь-який смак, а також різноманітних «обучалок» (не кажучи про шкільні електронні підручники, що уже втілюються в життя нашими найближчими сусідами – поляками й росіянами), – спонукають до створення власного підручника на найновішому носієві.

Завдяки новим, порівняно з «паперовим» підручником чи посібником, засобам подачі й перевірки засвоєння матеріалу (відео, зокрема, кадри кінохроніки, посилання на Інтернет, інтерактивні тести тощо) ви зможете здійснити захоплюючу подорож сторінками найближчого до нас періоду світової історії. Система посилань на персоналії, карти, документи дасть змогу звертатися до них у безпосередній прив’язці до тексту посібника. Тестові завдання допоможуть ґрунтовніше, якісніше засвоїти матеріал, стануть міцним підґрунтям для підготовки до зовнішнього тестування.

Сподіваємось, цей перший диск буде для вас цікавим і корисним і дасть змогу якнайповніше реалізувати ваш інтерес до всесвітньої історії, найкраще підготуватися до тестування й іспитів, стане містком від шкільного до студентського життя. Успіхів вам у навчанні за допомогою нашого посібника!

Компактність, доступність, універсальність.
- доступна і цікава подача матеріалу, виклад подій проходить з 1939-2003 р.р.;
- можливість дистанційного навчання для тих, хто бажає навчатися не виходячи з дому;
- підготовка до випускних і вступних іспитів;
- тестування за 12 бальною системою;
- прямий вихід на мережу Інтернет;
- найякісніший матеріал для написання рефератів, майже 200 розширених ілюстрованих біографій історичних осіб, понад 500 фотографій, близько 30 відеокадрів кінохроніки;
- можливість працювати з історичними картами маючи панорамну картинку, яку можна масштабувати.
Використання Педагогічного програмного засобу Всесвітня Історія. Новітня Історія (1939-2003 р.) в навчальному процесі дає змогу:
- використовувати у навчанні здобутки новітніх інформаційних технологій;
- напрацьовувати навички самостійної роботи учнів в інформаційних базах даних,мережі Інтернет;
- інтенсифікувати історичну освіту, покращити засвоєння учнями знань зі шкільного курсу історії;
- організувати дистанційне навчання для тих категорій дітей шкільного віку, які не можуть навчатися стаціонарно (зокрема, дітей з особливими потребами), сприяти їхній подальшій соціальній реабілітації; завдяки поєднанню звичного «паперового» і новітнього електронного носіїв інформації, поліпшити засвоєння навчального матеріалу, зробити процес навчання цікавішим і змістовнішим;
- залучити до шкільної освіти новітні інформаційні технології; - вдосконалити контроль з боку вчителя і самоконтроль учнів завдяки тестуванню й системі запитань для самоконтролю;
- зробити вивчення історії привабливішим для школярів, знайомих з Інтернетом та електронними іграми.

Автори:

Віднянський Степан – автор тексту; завідувач відділу всесвітньої історії і міжнародних відносин Інституту історії України НАН України, доктор історичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Шевчук Володимир – автор ідеї, директор компанії «Дієз-продукт».

Горбань Наталія – дизайнер, програміст.

               

Є питання?

Ви можете задати нам питання з допомогою наступної форми. Якщо хочете отримати відповідь то правильно вписуйте e-mail.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання відносно Всесвітня Історія. Новітня Історія (1939-2003 р.) 11 клас ДП:


Введіть число, яке зображено на малюнку
code

(порожній)
 
Блог / Новини
24.08.2017 20:10:06
06.11.2013 00:46:45
06.08.2013 01:00:32
26.03.2013
20.02.2013
Підписатись на новини:
або RSS 2.0
Валюта:
Способи оплати
Оплата в ПриватБанк
Оплата в Приват24
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата НСМЕП