Каталог
Пошук
Голосування
Версія для друку Версія для друку

Геометрія 7 - 9 класи

 
 
Голосів: 19
Оцінити
Вага продукту: 0.08 kg

Педагогічний програмний засіб (ППЗ) "Бібліотека електронних наочностей "Геометрія 7 - 9 класи" створено згідно з чинною навчальною програмою з математики, затвердженою Міністерством освіти і науки України.
Основна мета ППЗ - активізувати пізнавальну діяльність учнів; посилити самостійність в опануванні знаниями, вміннями і навиками, мотивацію та інтерес до навчання геометрії і, тим самим, покращити навчальні досягнення учнів.
Пропонований ППЗ розроблений на таких дидактичних засадах.
1. Інтегрованість. Одну й ту саму наочність можна використовувати з різним цільовим призначенням. Наприклад, побудова трикутників за основними елементами (двома сторонами і кутом між ними, стороною і прилеглими до неї кутами, трьома сторонами) призначена для вироблення вмінь виконувати основні побудови; вона ж використовується для самостійного "відкриття" учнями ознак рівності трикутників, а також для застосування їх в типових ситуаціях. Інтегрованість забезпечується поданням наочно-образної, графічної інформації в поєднанні із знаково-символьною, спільний аналіз яких сприяє виробленню евристичних умінь. Крім того, графічні образи понять властивостей геометричних фігур нерідко підкріплюються їх числовими характеристиками, що дає змогу проводити невеликі дослідження, полегшує усвідомлення суті нових геометричних фактів.
2. Конструктивність. Забезпечується аналізом комп'ютерних зображень реальних предметів, перенесениям їх властивостей на відповідні їм моделі, де увага приділяється поелементному їх створенню. Тобто поняття вводяться шляхом з'ясування можливості комп'ютерної побудови (відповідних геометричних образів. Внаслідок чого учень самостійно формулює означення нових понять, властивості геометричної фігури чи способи діяльності.
3. Інтерактивність. Це насамперед використання сучасних варіативних методичних технологій проведення уроків (шкільна лекція з ілюстраціями, групова, парна, індивідуальна робота, семінарське заняття тощо), підтримка активних методів навчання (проведення посильних навчальних досліджень, моделювання і конструювання геометричних об'єктів, логічна організація невеликих фрагментів навчального матеріалу тощо).
4. Візуалізація. Забезпечується розробленими комп'ютерними динамічними моделями геометричних об'єктів. Пропонується різне їх перетворення (переміщення, зміна форми і розмірів, розташування на площині), що сприяє розвиткові образного мислення, творчих та евристичних його складових. Все це призводить до кращого засвоєння знань, вироблення вмінь і навичок, формування цілісних геометричних образів.

«Бібліотека електронних наочностей «Геометрія, 7-9 класи» розрахована на підтримку уроків з геометрії, на ефективне засвоєння понять, формул, теорем, а також властивостей геометричних фігур, сприяє динамічному унаочненню відповідних геометричних тем.
Це приводить до кращого засвоєння знань, вироблення вмінь і навичок, формування цілісних геометричних образів.
Одну й ту саму наочність можна використовувати з різним цільовим призначенням.
Наприклад, побудова трикутників за основними елементами (двома сторонами і кутом між ними, стороною і прилеглими до неї кутами, трьома сторонами) призначена для вироблення вмінь виконувати основні побудови;
вона ж використовується для самостійного «відкриття» учнями ознак рівності трикутників, а також для застосування їх в типових ситуаціях.
Графічні образи понять властивостей геометричних фігур нерідко підкріплюються їх числовими характеристиками, що дає змогу проводити невеликі дослідження, полегшує усвідомлення суті нових геометричних фактів.

Педагогічний програмний засіб «Бібліотека електронних наочностей «Геометрія, 7-9 класи» для загальноосвітніх навчальних закладів містить наступні теми:
– «Основні властивості найпростіших геометричних фігур»,
– «Суміжні і вертикальні кути»,
– «Ознаки рівності трикутників»,
– «Сума кутів трикутника»,
– «Геометричні побудови»,
– «Чотирикутники»,
– «Теорема Піфагора»,
– «Декартові координати на площині»,
– «Рух»,
– «Вектори»,
– «Подібність фігур»,
– «Розв’язування трикутників»,
– «Многокутники»,
– «Площі фігур»,
– «Елементи стереометрії».

Автор: Бурда М.І., Вашуленко О.П.

Є питання?

Ви можете задати нам питання з допомогою наступної форми. Якщо хочете отримати відповідь то правильно вписуйте e-mail.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання відносно Геометрія 7 - 9 класи:


Введіть число, яке зображено на малюнку
code

(порожній)
 
Блог / Новини
24.08.2017 20:10:06
06.11.2013 00:46:45
06.08.2013 01:00:32
26.03.2013
20.02.2013
Підписатись на новини:
або RSS 2.0
Валюта:
Способи оплати
Оплата в ПриватБанк
Оплата в Приват24
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата НСМЕП