Каталог
Пошук
Голосування

Про магазин    Як купити?    Доставка    Оплата    Часті питання

Щиро вітаємо усіх відвідувачів нашого сайту!

  Наша мета - створення та розповсюдження україномовного програмного забезпечення під різні операційні системи. Тобто програм, в яких меню, тексти, розмова в основному ведеться українською мовою. Нажаль зараз є велика проблема у популяризації українського софту. Дуже мало програм для навчання дітей та підлітків. Мало дистрибутивів з підтримкою української мови, або є напівперекладені. На цьому сайті представлені україномовні програми. Можливе представлення іншомовного програмного забезпечення, якщо воно дійсно того заслуговує.
  Кажуть, що "не хлібом єдиним" маємо жити. Та часто справді матеріальні проблеми настільки затягують у свої тенета, що мимоволі починаєш забувати: твоє духовне єство також потребує поживи! Далебі, прикро, що один із наріжних каменів духовного розвитку - книжка, а особливо українська, та ще й високоякісна. Ми пропонуємо книги українських видавництв і в основному українською мовою.

  Це інтернет-магазин в якому Ви знайдете ліцензійну продукцію. В переліку є навчальні, ігрові українські програми, Дистрибутиви Linux та програми для них на CD. Ми представляємо торгові марки -- Атлантік-рекордс, Сорока Білобока™, ІПІТ, Нова школа, Професор карапуз, Мисленне древо . Це навчальні та ігрові комп’ютерні програми, для дітей різного віку на компакт-дисках, Мультимедійні підручники, Аудіокниги, Наукові праці. Розділ Мультимедійні підручники поділений на підрозділи по предметах.

  На жаль, не всі комп`ютерні ігри, які є на сучасному українському ринку спрямовані на розвиток дитини. А ми хочемо, щоб наші діти виростали розумними та обдарованими особистостями. Розробники цих навчальних програм керувались основним принципом навчання дошкільнят та молодших школярів: навчання, поєднане з грою. Звук до дисків записується на високоякісному студійному обладнанні, що гарантує високу якість їхнього звучання.

  Ознайомитися з компакт-дисками можна на сторінках відповідних розділів. Де Ви знайдете їхній детальний опис та ціни. Взнати про умови купівлі можна на сторінці Як купити?. В розділі Зворотній зв`язок ви можете відправити повідомлення, чи задати питання. Якщо Ви хочете дізнаватись про новини, які будуть з`являтися у нас, можете підписатися на розсилку новин з правій колонці екрану, або у розділі користувача.

  На наших сайтах Ви можете безкоштовно завантажити програми, Електронні книги (e-Books).

  З побажаннями, ідеями та пропозиціями просимо писати у розділі Зворотній зв`язок, скориставшись формою для відправлення повідомлення з сайту не відкриваючи поштову програму.


Про магазин    Як купити?    Доставка    Оплата    Часті питання

(порожній)
 
Блог / Новини
24.08.2017 20:10:06
06.11.2013 00:46:45
06.08.2013 01:00:32
26.03.2013
20.02.2013
Підписатись на новини:
або RSS 2.0
Валюта:
Способи оплати
Оплата в ПриватБанк
Оплата в Приват24
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата НСМЕП