Каталог
Пошук
Голосування


Про магазин    Як купити?    Доставка    Оплата     Часті питання

Оплата.


Оплата в поштовому відділенні. Післяплата.
Вам приносять повідомлення на бандероль, коли вона поступить в поштове відділення. Вам буде необхідно оплатити вартість замовлення і доплатити 4,8% від суми, за поштовий переказ грошей (Так працює пошта)

Нагору

Банківський переказ. Фізичні особи.
Ви перераховуєте гроші на наш гривневий рахунок. Для отримання рахунку виберіть спосіб доставки та спосіб оплати "Квитанція". Реквізити будуть вказані в квитанції. Лінк на квитанцію буде в листі з описом Вашого замовлення, який надійде на e-mail, також в спливаючому вікні буде показано квитанцію, яку Ви можете роздрукувати. При оплаті через ПриватБанк Ви сплачуєте 1% від суми за банківські послуги, але не менше ніж 2 грн. Але зберігаєте 4,8% від суми за поштові витрати. Також при предоплаті доставка буде дешевша, ми беремо на себе частину поштових витрат. При оплаті через інший банк можливі інші умови оплати. Оплату рекомендується проводити через відділення ПриватБанку. Кошти будуть на наступний день. При оплаті через ощадкасу кошти можуть іти три-чотири дні.
Ви можете подивитись банківські реквізити для оплати.

Нагору

Оплата Приват24.
Це спосіб оплати online. Оплата проводиться в Приват24 на сайті ПриватБанку. Ви перераховуєте гроші на наш гривневий рахунок. Для отримання даних для оплати виберіть спосіб доставки та спосіб оплати "Приват24". Реквізити будуть вказані на сторінці оплати і на сайті Приват24. Ви можете провести оплату одразу, або записати реквізити для оплати і оплатити згодом.  Детальніше дивіться Опис оплати в Приват24.

Нагору

Поповнення карткового рахунку.
При цьому способі оплати Ви перераховуєте гроші на картрахунок з вказанням `Поповнення`. Для отримання даних для оплати виберіть спосіб доставки та спосіб оплати "Поповнення карткового рахунку". Реквізити будуть надісліні на ел.скриньку. І повідомляєте про переказ коштів.
Тариф за поповнення через термінал: 1% від суми поповнення, але не менше 2 грн.
При опраті через Приват24 - 0,50 грн. +1% від суми поповнення.

Нагору

Оплата картами Visa та MasterCard.
Купівля з Visa тепер безпечні. Турбуючись про надання нашим клієнтам найбільш прогресивних елементів онлайн-безпеки на нашому сайті, ми підтримуємо сервіс безпеки Verified by Visa не стягуючи додаткової комісії. Використовуйте цей сервіс безпеки безкоштовно для того, щоб оплатити Вашою картою Visa. Це спосіб оплати on line. Скористатись цією оплатою можуть ті що проживають в України і ті що проживають за її межами. Оплата проводиться на сайті  liqpay.ua від ПриватБанку. Ви обираєте спосіб доставки та спосіб оплати "Оплата картами Visa та MasterCard". Ви проходите всі кроки замовлення і підтвердивши бажання оплатити Вас переадресовує на сайт ПриватБанку де Ви вносите дані для оплати карткою. Ви можете провести оплату одразу. Тариф за оплату картами Visa та MasterCard 0%. Замовлення оформлюється лише на прізвище та ім'я власника картки, вказаної у договорі обслуговування, тому використовуйте для сплати замовлень тільки ті кредитні картки, які видані банком на Ваше ім'я (замовлення відправляється тільки на Ваше ім"я та за Вашою адресою).
Детальніше дивіться Опис оплати картами Visa та MasterCard

Договір оферти

Нагору

Оплата картками НСМЕП.
Загальна технологія оплати товарів і послуг в Інтернет з використанням банківської картки НСМЕП

Нагору

Оплата WebMoney. Не приймаємо.

Нагору

Банківські реквізити для оплати.
Для здійснення оплати, будь ласка, використовуйте наступні банківські реквізити:
ФОП Матвіїв Р.Є.
р/р 26003060027605 в ЗГРУ КБ "ПриватБанк", м. Львів,
МФО 325321, ІПН 2543506419
Сума платежу повинна відповідати вартості Вашого замовлення. ПДВ не нараховується. У графі "Призначення платежу", будь ласка, вкажіть: "Оплата замовлення № (ваш номер "замовлення")

Нагору

Безготівкова оплата. Юридичні особи. (Україна)
Ви перераховуєте гроші на наш гривневий рахунок. Для отримання рахунку виберіть спосіб доставки та спосіб оплати "Рахунок". Реквізити будуть вказані в Рахунку. Лінк на рахунок буде в листі з описом Вашого замовлення, який надійде на e-mail, також в спливаючому вікні буде показано рахунок, який Ви можете роздрукувати. Для оперативності про оплату бажано повідомити. Разом з замовленням Вам буде надано всі необхдні документи. ПДВ не нараховується.

Нагору

Якщо замовлення більше 400 грн.
Замовлення на суму більше 400 грн. відправляються тільки по передплаті. Оберіть бажаний спосіб доставки, потім зручний для Вас спосіб оплати `Квитанція`, `Рахунок`, `Приват24`, `Картами Visa та MasterCard`. Квитанцію можна оплатити у будь-якому відділенні ПриватБанку. Рахунок можна оплатити в будь-якому відділенні комерційного банку.
Для оперативності про оплату повідомляйте вказавши номер замовлення, який приходить на вказану Вами електронну адресу.

Нагору

У Вас ще є питання чи пропозиції?
З побажаннями, ідеями та пропозиціями просимо писати у розділі Зворотній зв`язок, скориставшись формою для відправлення повідомлення з сайту, не відкриваючи поштову програму. Відповідь невдовзі з`явиться на цій сторінці. Буде відправлено Вам на e-mail.


Про магазин    Як купити?    Доставка    Оплата     Часті питання
(порожній)
 
Блог / Новини
24.08.2017 20:10:06
06.11.2013 00:46:45
06.08.2013 01:00:32
26.03.2013
20.02.2013
Підписатись на новини:
або RSS 2.0
Валюта:
Способи оплати
Оплата в ПриватБанк
Оплата в Приват24
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата НСМЕП