Каталог
Пошук
Голосування
Версія для друку Версія для друку

Історія України 9 клас ДП

 
 
Голосів: 3
Оцінити
49,00 грн.
Вага продукту: 0.1 kg
Кіль-ть:  

Історія України Із середини XVIII до початку ХХ ст. 9 клас

Це третій посібник з серії навчальних посібників по історії для середньої школи. В навчальному посібнику мультимедійними засобами висвітлено історію України, що охоплює період з середини XVIII століття — до початку XX століття (I-а Світова Війна).

XIX століття — важка пора для української історії. Протягом майже 150 років (від кінця XVIII до початку XX століття) українці перебували під владою двох імперій — Російської та Австро-Угорської, з усіма негативними наслідками такого розмежованого стану. Західні українські землі у складі Австро-Угорщини залишалися серед найбільш відсталих і бідних районів Європи. І хоч у самодержавній Росії економічний розвиток українських земель був порівняно кращим, особливо після скасування кріпацтва, однак українському народові відмовляли в головному — в праві на самостійне існування. Найкращі його представники жорстоко переслідувались за наміри пропагувати національну мову і культуру. Але, не зважаючи на таке становище, XIX сторіччя — це час появи “гігантів” української культури: Т.Шевченко, І.Франка, М.Гоголя, М.Грушевського і багатьох інших.

Втім, повернімось до нашого диску. Звичний багатьом сотням поколінь учнів паперовий підручник, напевно, ще досить довго посідатиме почесне місце на полицях шкільних бібліотек і в портфелях школярів. Але часи змінюються. Безмежна кількість форм і смакових уподобань безлічі комп’ютерних ігор, різноманітні «обучалки» тощо, спонукають сьогодні до створення, на додачу до вже існуючих, нову, електронну форму підручника — навчальний посібник на CD. Такі електронні навчальні посібники вже певний час втілюються в життя нашими найближчими сусідами, поляками й росіянами.

Завдяки новим, порівняно з «паперовим» підручником чи посібником, засобам подачі й перевірки засвоєння матеріалу (відео, зокрема кадри кінохроніки, посилання на Інтернет, інтерактивні тести тощо), ви зможете здійснити захоплюючу подорож шляхами досить близького до нас періоду історії. В «паперовій» частині навчального комплекту є система посилань на персоналії, карти, документи. Це дасть змогу звертатися до них у безпосередній прив’язці до тексту посібника. Тестові завдання допоможуть ґрунтовніше, якісніше засвоїти матеріал, стануть міцним підґрунтям для підготовки до зовнішнього тестування, випускних та вступних іспитів з історії.

Сподіваємось, цей перший диск буде для вас цікавим і корисним і дасть змогу якнайповніше реалізувати ваш інтерес до історії України, стане містком від шкільного до студентського життя.

Вивчаймо історію, навчаймося жити без помилок.

Успіхів вам у навчанні за допомогою нашого посібника!

Компактність, доступність, універсальність.
- доступна і цікава подача матеріалу, виклад подій проходить з 1750 по 1913 рр.;
- можливість дистанційного навчання для тих, хто бажає навчатися не виходячи з дому;
- підготовка до випускних і вступних іспитів;
- тестування за 12 бальною системою;
- прямий вихід на мережу Інтернет;
- найякісніший матеріал для написання рефератів, майже 200 розширених ілюстрованих біографій історичних осіб, понад 500 фотографій, близько 30 відеокадрів кінохроніки;
- можливість працювати з історичними картами маючи панорамну картинку, яку можна масштабувати.
Використання Педагогічного програмного засобу Історія України з середини XVIII до початку XX століття в навчальному процесі дає змогу:
- використовувати у навчанні здобутки новітніх інформаційних технологій;
- напрацьовувати навички самостійної роботи учнів в інформаційних базах даних,мережі Інтернет;
- інтенсифікувати історичну освіту, покращити засвоєння учнями знань зі шкільного курсу історії;
- організувати дистанційне навчання для тих категорій дітей шкільного віку, які не можуть навчатися стаціонарно (зокрема, дітей з особливими потребами), сприяти їхній подальшій соціальній реабілітації; завдяки поєднанню звичного «паперового» і новітнього електронного носіїв інформації, поліпшити засвоєння навчального матеріалу, зробити процес навчання цікавішим і змістовнішим;
- залучити до шкільної освіти новітні інформаційні технології; - вдосконалити контроль з боку вчителя і самоконтроль учнів завдяки тестуванню й системі запитань для самоконтролю;
- зробити вивчення історії привабливішим для школярів, знайомих з Інтернетом та електронними іграми.

Автори:

Олександр Реєнт

Шевчук Володимир – автор ідеї, директор компанії «Дієз-продукт».

Горбань Наталія – дизайнер, програміст.

Сергій Ситник

               

Є питання?

Ви можете задати нам питання з допомогою наступної форми. Якщо хочете отримати відповідь то правильно вписуйте e-mail.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання відносно Історія України 9 клас ДП:


Введіть число, яке зображено на малюнку
code

(порожній)
 
Блог / Новини
24.08.2017 20:10:06
06.11.2013 00:46:45
06.08.2013 01:00:32
26.03.2013
20.02.2013
Підписатись на новини:
або RSS 2.0
Валюта:
Способи оплати
Оплата в ПриватБанк
Оплата в Приват24
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата НСМЕП