Каталог
Пошук
Голосування
Версія для друку Версія для друку

Start with English. Part 2 СБ

Оцінити
Вага продукту: 0.1 kg

Навчальний посібник призначений для навчання англійської мови учнів 6-9 років. Він складається з десяти тем-розділів. Словникове наповнення навчального матеріалу визначається тематикою уроків. Нові слова представлені у вигляді надписів до предметних малюнків. Посібник містить ілюстровані мікротексти, короткі оповідання, адаптовані казки, діалоги. Значне місце в ньому займають вірші, римівки та пісні, зміст і лексика яких пов’язані з їх тематикою. Роботу з ними можна проводити під час підготовки до свят, відкритих уроків, пов’язаних з початком або закінченням навчального року.

Учитель може використовувати вірші, римівки та пісні як для навчання аудіювання, так і для подальшого вивчення їх напам’ять, фонетичної зарядки, проведення шкільних ранків англійською мовою. Навчальний матеріал посібника дає можливість працювати з дітьми, які тільки починають вивчати англійську мову, а також з тими учнями, які продовжують її вивчати.

На електронному носії (компакт-диску) представлена комп’ютерна програма з комплексом вправ до кожної теми для розвитку мовних навичок, аудіювання, читання та письма, а також окремо, у форматі МР3, озвучені тексти, пісні та частина фонограм без голосового супроводу.

Усі комп’ютерні завдання спрямовані на розвиток творчої думки учнів молодших класів. Лексика до малюнків, тексти, діалоги, вірші, римівки та пісні озвучені англійською мовою. Основна мета навчального посібника та комп’ютерної програми до нього, яка містить комплекс мовленнєвих вправ, — запропонувати один з ефективних та цікавих підходів до творчого навчання учнів англійської мови. За допомогою нестандартних завдань, які потрібно виконати у комп’ютерній програмі, учитель залучає учнів молодших класів до креативної діяльності, що стимулює в них роботу думки та значно активізує і урізноманітнює навчальний процес.

Автор висловлює сподівання, що навчальний посібник «Start with English» та комп’ютерна програма до нього допоможе вчителям, батькам зробити навчальний процес на уроці та вдома більш цікавим та захоплюючим.

 

Формат 70х100/16. Кількість сторінок – 48. Кольорова.

Системні вимоги.

  • Система: Windows 7, Windows Vista®, Windows XP, Windows Server® 2008, Windows Server 2003, Windows 2000.
  • Процесор:Intel® Pentium® III або аналогічний процесор з тактовою частотою не менше 950 МГц, AMD Athlon® або аналогічний процесор з тактовою частотою не менше 1200 МГц. Рекомендовано одноядерний процесор зазначених марок з тактовою частотою 1700 МГц або двох ядерний і більше процесор з нижчою частотою, але не меншою продуктивністю.
  • Оперативна пам'ять:512 Мб. Рекомендовано 1024 Мб.
  • Відео пам'ять:32 Мб. Рекомендовано 128 Мб.
  • Мультимедіа:звуковий пристрій, навушники або колонки.
  • Вільне місце на жорсткому дискудля встановлення програми.
  • Активація за допомогою мережі Інтернет або через відправку SMS повідомлення з мобільного телефону (SMS тарифікується згідно тарифів Вашого мобільного оператора).

Є питання?

Ви можете задати нам питання з допомогою наступної форми. Якщо хочете отримати відповідь то правильно вписуйте e-mail.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання відносно Start with English. Part 2 СБ:


Введіть число, яке зображено на малюнку
code

(порожній)
 
Блог / Новини
24.08.2017 20:10:06
06.11.2013 00:46:45
06.08.2013 01:00:32
26.03.2013
20.02.2013
Підписатись на новини:
або RSS 2.0
Валюта:
Способи оплати
Оплата в ПриватБанк
Оплата в Приват24
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата НСМЕП