Каталог
Пошук
Голосування
Версія для друку Версія для друку

Алі-Баба та сорок розбійників Аудіокнига

Алі-Баба та сорок розбійників Аудіокнига ― Українська програма
 
 
Голосів: 5
Оцінити
Вага продукту: 0.09 kg
Середньовічний Схід у казках завжди був місцем, де міг стати багатим та заможним будь-хто. І ця дивовижна історія яскраво це демонструє. Бідняк-лісоруб Алі-Баба, рубаючи дрова на високій горі, помічає банду розбійників, що входять до печери. Печера чарівна, двері відкриваються тільки тому, хто скаже секретний пароль, але, коли розбійники поїхали, Алі-Баба повторює заклинання і потрапляє до печери, що виявляється наповненою скарбами. Навіть якби цілий рік возити золото та срібло, не відпочиваючи ні вдень, ні вночі, - і тоді не вивезти б навіть половини того, що там було. Але Алі-Баба не був жадібним, він взяв собі два мішки золота і повернувся додому.
Заздрісний брат Касим випитує, як Алі-Баба дістав скарби і відправляється за ними, але гине, тому що забув пароль. Ще кілька разів Алі-Баба приходив за золотом та коштовностями до печери. Тепер він мав змогу турбуватися про бідних сусідів та жебраків. Але розбійники, здогадавшись, що хтось дізнався їх таємницю і взяв частину награбованого добра, вирішили помститися. Та їхні хитрощі не дали позитивних результатів - всі сорок, включаючи отамана, були знищені. А Алі-Баба, його сім`я та сусіди, стали жити спокійно та щасливо.
В цій розповіді цікавий та захоплюючий сюжет, вигадливе сплетення різних подій та ситуацій. Описи місцевості та глибина почуттів і переживань героїв - надають казці оригінальності і неповторності.

Загальна тривалість звучання: 1 год. 30 хв.

Є питання?

Ви можете задати нам питання з допомогою наступної форми. Якщо хочете отримати відповідь то правильно вписуйте e-mail.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання відносно Алі-Баба та сорок розбійників Аудіокнига:


Введіть число, яке зображено на малюнку
code

(порожній)
 
Блог / Новини
24.08.2017 20:10:06
06.11.2013 00:46:45
06.08.2013 01:00:32
26.03.2013
20.02.2013
Підписатись на новини:
або RSS 2.0
Валюта:
Способи оплати
Оплата в ПриватБанк
Оплата в Приват24
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата НСМЕП