Каталог
Пошук
Голосування
Версія для друку Версія для друку

Іноземна література 11 клас

Оцінити
Вага продукту: 0.08 kg

Відповідно до потреб розвитку європейських держав в кінці XX століття Радою Європи проголошений плюралінгвальний підхід до навчання іноземних мов. Одна з характерних його рис - це вивчення іноземної мови в єдності з культурою народу держави, мова якої вивчається. Література як частина культури відіграє першорядну роль у виконанні програмних вимог - навчання іноземних мов в полілозі культур.
Вивчення літератури в школі має сприяти моральному становлению особистості, пізнанню нею суспільства. Водночас література мусить допомогти учням правильно зорієнтуватися у складному процесі самопізнання.
Курс літератури країни, мову якої вивчають у школах з поглибленим вивченням іноземної мови, та профільного навчання у старшій школі, має на меті дати учням якомога повніше уявлення про те, як історично складалась література, які жанри формувалися в різні історичні періоди, наскільки вони були популярні у сучасників і як впливали на формування моралі й культури.

Педагогічний програмний засіб «Іноземна література, 11 клас» має на меті дати якомога повніше уявлення про те, як історично складалась література Америки, які жанри формувалися в різні історичні періоди, наскільки вони були популярні у сучасників і як впливали на формування моралі й культури.

Складові змістової частини ППЗ «Іноземна література, 11 клас»:
- «Національна література (1800-1840). Washington Irving, James Fennimore Cooper, Edgar Allan Poe»;
- «Новий Англійський Ренессанс (1846-1855). Henry Wadsworth Longfellow»;
- «Література конфлікту (1855-1880). Walt Whitman, Emily Dickinson, Mark Twain»;
- «Реалізм. Jack London»;
- «Нова література (1910-1930). Langston Hughes, Robert Frost, Ernest Hemingway, F. Scott Fitzgerald»;
- «Література сучасності. William Saroyan, John Updike, Anne L. Martin»;
- факультативні матеріали.

Кожен урок ППЗ «Іноземна література, 11 клас» містить засоби для пояснення та засвоєння необхідної теми: теоретичний матеріал, ілюстрації, фотографії, звукове супроводження уроку тощо.

В ППЗ передбачені відео-уроки, побудовані на перегляді уривків з екранізації літературних творів письменників, які вивчаються.
В результаті цього учні отримують можливість не лише прочитати уривок з твору, але й порівняти його з відповідним варіантом екранізації.
Наприклад: Henry Wadsworth Longfellow «Birds of Passage», Walt Whitman «Song of Myself», Emily Dickinson. «I Like a Look of Agony», Mark Twain «The Adventures of Huckleberry Fin», Jack London «White Fang» та ін.
Вам також пропонується підсумувати свої знання, наприклад, у формі ессе, статті, резюме, етюду, експромту, особистого листа, критичного огляду/аналізу тощо.
Після проходження кожної теми, а також всього курсу літератури Англії в ППЗ пропонуються тести, які передбачають контроль рівня засвоєння учнями навчального матеріалу, починаючи із середніх віків та творчістю Washington Irving, Fennimore Cooper, Edgar Allan Poe і, закінчується ХХ століттям творами John Updike та ін.

Автор: Калініна Л.В., Самойлюкевич І.В.

Є питання?

Ви можете задати нам питання з допомогою наступної форми. Якщо хочете отримати відповідь то правильно вписуйте e-mail.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання відносно Іноземна література 11 клас :


Введіть число, яке зображено на малюнку
code

(порожній)
 
Блог / Новини
24.08.2017 20:10:06
06.11.2013 00:46:45
06.08.2013 01:00:32
26.03.2013
20.02.2013
Підписатись на новини:
або RSS 2.0
Валюта:
Способи оплати
Оплата в ПриватБанк
Оплата в Приват24
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата НСМЕП