Каталог
Пошук
Голосування


Співпраця    Партнерська програма    Де купити?    Знижки    Часті питання

Партнерська програма


Що таке партнерська програма?
Партнерська програма Інтернет-магазину UkrProg - це можливість заробити гроші будь-якому користувачу Інтернет. Просто використайте будь-який спосіб повідомити іншим про UkrProg: сайти, форуми, блоги, ICQ, листи, розсилки, и т.п.

Вам достатньо зареєструватися в нашій партнерській програмі, отримати свій унікальний Партнерський ідентифікатор і розмістити інформацію про товари Інтернет-магазину UkrProg в Інтернеті. Переходячи по цим посиланням, користувачі будуть замовляти товари в UkrProg, а ми будемо платити Вам за це Партнерська винагорода буде від загальної суми всіх замовлених і оплачених через Ваші посилання товарів. У нас самі вигідні ціни і користувачу краще замовити у нас. Тому Ви отримаєте хорошу можливість додаткового заробітку.

Нагору

Як стати партнером UkrProg?
Реєстрація – головний крок на зустріч партнерській програмі і легкому заробітку. Вам необхідно заповнити просту форму у одразу ж після завершення реєстрації Ви станете нашим партнером. Уважно заповнюйте всі поля реєстраційної форми!

Нагору

Як почати заробляти?
Можливо, кожен з Вас задумувався про отримання джерела пасивного прибутку. Партнерська програма UkrProg дає Вам всі можливості додаткового заробітку. Все дуже просто, що Ви вже через 5 хвилин можете почати вести свій перший Інтернет-бізнес. Ось невеликий список підказок, які допоможуть Вам це зробити, приймаючи участь в нашій Партнерській програмі:
1) Самий простий спосіб швидко заробляти – це розповісти своїм друзям, знайомим про сервіс UkrProg по icq, e-mail, Skype, пошті …, або будь-якому зручному способу зв’язку. При цьому не забудьте дати адресу UkrProg з Вашим Партнерським ідентифікатором. Щоб отримати Партнерський ідентифікатор – зареєструйтесь в Партнерській програмі і зайдіть в свій акаунт. На стартовій сторінці знаходиться Ваша Стандартне партнерське посилання – його і потрібно давати знайомим. Не турбуйтесь – для Ваших друзів нема ніякої різниці - купувати напряму чи через Ваше партнерське посилання!
2) Наступним способом буде розмістити Ваше партнерське посилання на будь-якому форумі, в коментарях до статті про який-небудь фільм чи гру... Пам’ятайте – навіть саме просте посилання може роками приносити Вам прибуток. Чим більше посилань – тим більше грошей Ви заробите!

Примітка:
1. Партнерська програма не розповсюджується на товари, які розпродаються, тобто продаються по максимально низькій ціні.
2. Якщо на замовлення покупця розповсюджується яка-небудь знижка, то процент від продажу нараховується на фактично отриману суму грошей від клієнта (з врахуванням знижки).
3. Якщо Ви оформите замовлення по своєму партнерському посиланню особисто для себе, то комісія по такому замовленню Вам не буде виплачуватись.

Нагору

Як правильно оформити посилання, яке принесе гроші?
Посилання на наш ресурс – ось джерело Вашого прибутку. Під час реєстрації в формі Партнерської програми за Вами буде закріплено унікальний ідентифікатор. Цей партнерський ідентифікатор необхідний для обліку покупців, які будуть переходити на сайт UkrProg по Вашому посиланню. Отримати ідентифікатор Ви можете в розділі Мій рахунок --> Партнерська програма --> Як заробити гроші на партнерській програмі. Там же Ви зможете побачити баланс рахунку. Отриманий ідентифікатор необхідно вставляти в кожне посилання, на якому Ви плануєте заробляти.
Якщо у Вас уже є блог чи сайт або Ви відчуваєте в собі сили створити такий (до речі, це зовсім просто, використовуючи один з популярних безкоштовних сервісів livejournal.ru, narod.ru, blogger.com), то Ви готові наступного етапу:

Нагору

На яких Інтернет-ресурсах можна розміщати посилання?

Для розміщення посилань підійдуть будь-які сайти, форуми чи блоги, які не порушують українське законодавство. Окрім того посилання можна розміщати в листах і навіть в переписці по ICQ!
Примітка: Заборонено розповсюдження посилання методом спаму. З партнерів, в кого це буде помічено, буде знята винагорода в повному обсязі.

Нагору

Як виплачуються гроші?
Зароблені гроші виплачуються в період з 1 по 10 число поточного місяця по результатах минулого місяця. Для виплати у Вас на рахунку повинна бути сума не менша 50 грн. Ви можете запросити переказ коштів на гаманець в системі WebMoney*, Приват24, або для оплати замовлення в UkrProg. Скористатись коштами для оплати замовлення, зробленого в нашому Інтернет-магазині, Ви можете будь-який момент. Для цього необхідно в коментарі до замовлення вказати «Оплатити з партнерської програми».

*Комісія за переказ коштів на Ваш гаманець в системі WebMoney оплачує інтернет-магазин UkrProg.com.

Нагору

Готові приєднатись?
Реєстрація і налаштування не може бути простішим! Ви можете почати заробляти з нами вже через 5 хвилин!
Зареєструватись.

Нагору

У Вас ще є питання чи пропозиції?
З побажаннями, ідеями та пропозиціями просимо писати у розділі Зворотній зв`язок, скориставшись формою для відправлення повідомлення з сайту, не відкриваючи поштову програму. Відповідь невдовзі з`явиться на цій сторінці. Буде відправлено Вам на e-mail.

Нагору


Співпраця    Партнерська програма    Де купити?    Знижки    Часті питання
(порожній)
 
Блог / Новини
24.08.2017 20:10:06
06.11.2013 00:46:45
06.08.2013 01:00:32
26.03.2013
20.02.2013
Підписатись на новини:
або RSS 2.0
Валюта:
Способи оплати
Оплата в ПриватБанк
Оплата в Приват24
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата НСМЕП